Gizlilik Politikası

  • Avon’dan Bağımsız Satış Liderine kendisine ait ŞİMDİKAYITOL.COM, internet sitesindeki formlar aracılığıyla (isminiz, soy isminiz, adresiniz, telefon numaranız v.b.) kişisel verileri isteyebilir. Bu kişisel bilgiler, ŞİMDİKAYITOL.COM’un hizmetleri hakkında merak ettiğiniz soruları yanıtlamak ve “AVON KOZMETİK ÜRÜNLERİ SANAYİ ve TİCARET A.Ş.’ye temsilci kaydınızın yapılması ve doğrulanması için size ulaşılması gereken durumlarda kullanılacaktır. Bu bilgiler ayrıca sizlere kampanyalar, basılı yayınlar ve yazışmalar için kullanılabilir.
  • Avon Ücretsiz Kayıt Formu, Avon Temsilci Kayıt Formu vb Kayıt Formları Avon’a kayıt olabilmeniz amacıyla satış temsilcileri aracılığı ile toplanıp, güvenliği ve teyidi için tarafınızın telefon ile aranıp doğrulanmasının ardından online olarak Avon’un sistemine iletilen bilgileri içerir. Kayıt Formunu doldurduğunuzda Avon’a üye olmak için ön bilgileri verdiğinizi doğrulamış olursunuz.
  • Gizlilik politikamız gereği kişisel bilgileriniz amacı dışında kullanılmamaktadır.
  • Müşteri bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda ve yasal haklarımızı korumak amacıyla resmi makamlara açıklanabilecektir.
  • İşbu kişisel bilgiler ŞİMDİKAYITOL.COM tarafından üçüncü kişilere kiralanmaz, satılmaz ve faaliyet dışı hiçbir Şekilde kullandırılmaz. Başkasının adına bilinçli olarak form doldurulmasının ve dolandırıcılığa varabilecek sonuçların önüne geçebilmek için internet protokol adresleri ve tarayıcı bilgileri de sadece ŞİMDİKAYITOL.COM tarafından kontrol edilebilir. Yukarıda bahsedilen durumlarda yasal haklarımızı korumak amacıyla resmi makamlarla paylaşılabilir.
  • İşbu sözleşmeyle ŞİMDİKAYITOL.COM ‘un kendisiyle iletişime geçme hakkı tanımış olan site kullanıcısı, dilediği zaman ŞİMDİKAYITOL.COM’ a yazılı bildirimde bulunmak kaydıyla bu izni sonlandırma hakkına sahiptir. ŞİMDİKAYITOL.COM Gizlilik Politikasında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Bu ilkelerinin maddelerinde bir değişiklik yapılması durumunda, Söz konusu düzenleme burada yayınlanacaktır. Gizlilik Politikasında yapılan herhangi bir değişiklikten sonra bu siteyi kullanmanız halinde, yapılan değişikliği kabul ettiğiniz anlamına geleceği için, bu sayfayı düzenli aralıklarla kontrol etmenizi öneririz.
Başa dön
Selam
1
Selam
Avon Dünyasına Hoş Geldin...
Merhaba